Hakkımızda

Arenka İnşaat 2013 yılında “İNŞAATTA A KALİTE” mottosuyla kurulmuş, halihazırda Konyaaltı, Kaş, Belek ve Manavgat bölgelerinde arsa yatırımları yapmış ve yapmakta olan aynı zamanda 2016 yılı itibariyle kat karşılığı ve satın aldığı arazilerde inşaat faaliyetlerine başlamıştır.Firmamız en son teknolojilerle donatılmış, yenilikçi, kalıplaşmış mimari görsellerin dışında farklılığa açık, müşteri taleplerine göre hareket eden yaşam merkezleri inşa etmek için inşaat faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.İnşaat sektöründe asıl amacımız sürekliliği olan, müşterilerin ilk tercih ettikleri inşaat firması olarak,  sadece konut projelerine değil, ofis, alışveriş merkezleri, hastane ve okul projeleri gibi birçok farklı tarzda inşaat faaliyetlerimize devam etmektir.Arenka inşaat olarak en büyük artımız vizyonumuzdur. Her zaman farklı olanı ve en yeni olanı inşa ettiğimiz alanlara kullanmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz bizden bir daire, ofis veya dükkan değil her noktasını kontrol edebildiği bir yaşam alanı satın almaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Hakkımızda

Faaliyet alanımız olan inşaatta  yaşam alanlarının Her zaman en iyisini ve en yenisini, marka değerimizi ve müşteri memnuniyetini artırarak yaparak inşaat sektöründe ilk tercih edilen marka olmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hakkımızda

Gelecek nesillerin örnek alacağı mimari projeleri hayata geçirerek, yaşam alanlarının sürekli canlı kalmasını sağlamak ve en iyi ile en yeniyi bir araya getirerek “A KALİTE” mottosuyla yaşam alanları inşa etmek.

Politikalarımız
Arenka İnşaat - Antalya

Politikalarımız

Toplumsal  değer ve Müşteri Memnuniyet politikamız

İçinde yaşadığımız toplumun şartlarına uygun olan mimari projeleri hayata geçirerek, kültürel ve manevi değerlerimizi yok etmeden insanlarla bütünleşik ve sürekli yaşayan projeler inşa ederek topluma fayda sağlamış oluruz. Aynı zamanda projelerimizi söz verdiğimiz tarihten önce bitirerek her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu da göstermiş oluruz.

İş ve işçi sağlığı ve güvenliği politikamız

Arenka inşaat olarak  yürürlükteki ISG mevzuatına ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına uyarak ISG şantiyelerimizde ve ofislerimizde çalışan iş arkadaşlarımız için gerekli tüm önlemleri alırız. Ş arkadaşlarımızın bireysel ISG sorumluluklarının farkında olmalarını, ISG ile ilgili faaliyetlerin sürekli iyileştirilmesini sağlarız. Ürün ve müşteri kalitesi kadar çalışanlarının memnuniyetini, sağlık ve güvenliklerine özen göstererek sağlamak Arenka inşaat’ın önce insan anlayışının bir göstergesidir.

Çevre sağlığı ve güvenliği politikamız

Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimiz ve ilişkilerimizle ahlaki değerlerin ışığında, bu yüksek standardı ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde, resmi mercilerle iş birliği yaparak ve toplumla iletişim içinde olarak koruyacağımızı,

ISO 14001 çevre yönetim sistemi ilkeleri olan madde ve enerji kullanımında, teknoloji seçiminde, şantiyelerin kurulması ve çalıştırılmasında; doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasının sağlanmasını firmamızın ana prensibi olarak belirleyeceğimizi,

Her yıl yeni amaç ve hedefler belirleyerek çevre yönetim sistemimizin sürekli gelişmesini sağlayacağımızı ve bunun doğrultusunda çevre ve insan sağlığının korunmasını teşvik edici eğitim ve faali

Arenka İnşaat - Antalya

Arenka İnşaat 2013 yılında “İNŞAATTA A KALİTE” mottosuyla kurulmuş, halihazırda Konyaaltı, Kaş, Belek ve Manavgat bölgelerinde arsa yatırımları yapmış ve yapmakta olan aynı zamanda 2016 yılı itibariyle kat karşılığı ve satın aldığı arazilerde inşaat faaliyetlerine başlamıştır.

Copyright © Arenka İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. 2020